III Powiatowy Konkurs „Zwierzęta czują”


Stosunek do zwierząt jest miarą człowieczeństwa. Niestety w dzisiejszym świecie, w którym wartości materialne biorą górę nad uczuciami, bardzo często zapominamy o naszych braciach mniejszych. Ludzka bezduszność, a czasem nawet zwykła bezmyślność powodują, że schroniska dla zwierząt zapełniają się setkami niechcianych istnień. Tak jednak być nie musi. Psie czy kocie oczy mogą na nowo rozbłysnąć blaskiem nadziei i radości, jeśli na ich drodze staną ludzie wrażliwi, gotowi do niesienia pomocy.

W ideę tej właśnie pomocy wpisuje się konkurs „Zwierzęta Czują”, który będzie organizowany cyklicznie z okazji Światowego Dnia Zwierząt.

Przed nami III Powiatowy Konkurs „Zwierzęta czują”. Tym razem jego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie „Kudłate serce”. Liczymy na tak duże zainteresowanie uczniów, jak w latach poprzednich i na równie wysoki poziom występów i prac.

• Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie „Kudłate serce”, współorganizatorem Szkoła Podstawowa nr 4 w Przemyślu oraz Biblioteka Publiczna im. I. Krasickiego w Przemyślu.

• Patronat nad konkursem objął Kierownik Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach.
• Patronat medialny objął ogólnopolski miesięcznik „Kocie sprawy” oraz Portal pies.pl
• Partnerzy: Przychodnia Weterynaryjna Centrum Małych Zwierząt M&P Barket oraz Viva! Akcja dla Zwierząt!

Na zgłoszenia czekamy do 8 października.

KARTA-ZGŁOSZENIA-KONKURS-RECYTATORSKI

Regulamin-konkursu-Zwierzęta-czują