Pierwsza rocznica „Kudłatego serca”


Z radością obchodziliśmy wczoraj pierwszy rok działalności Stowarzyszenia „Kudłate serce”. Wprawdzie zebranie założycielskie Stowarzyszenia odbyło się we wrześniu 2016 r. ale to właśnie 8 listopada otrzymaliśmy dokument potwierdzający nadanie Stowarzyszeniu numeru KRS więc od tego dnia mogliśmy oficjalnie rozpocząć naszą działalność.
Założyli je ludzie, którym dobro zwierząt od zawsze leżało na sercu i prowadzili szereg działań mających na celu poprawę ich losu. Wśród założycieli były osoby, które od wielu lat przeprowadzają liczne zbiórki karmy, pozyskują firmowe granty, czy też organizują cykliczny powiatowy konkurs „Zwierzęta czują”. Taki skład osobowy gwarantuje zaangażowanie, solidność, a przede wszystkim uczciwość. Obdarzając nas zaufaniem macie Państwo pewność, że każda złotówka zostanie wydana zgodnie z przeznaczeniem. Stowarzyszenie ściśle współpracuje z panem Przemysławem Grządzielem – kierownikiem Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach, dlatego też orientuje się w bieżących potrzebach zwierząt i przeznacza pieniądze dokładnie na to, co jest w danym momencie najbardziej potrzebne.
„Kudłate serce” jest bardzo młodym Stowarzyszeniem ale przez ten rok wymiernie pomogliśmy i wsparliśmy Schronisko w Orzechowcach. Dzięki Waszej hojności i zaufaniu mogliśmy m.in. zakupić:
– Środki dezynfekcyjne do odkażania izolatki, kwarantanny, boksów, transportówek do przewozu zwierząt.
– Wagę do ważenia małych zwierząt.
– Klatki wiklinowe dla kotów.
– Tabletki na kompleksowe odrobaczanie wszystkich przebywających w Schronisku psów i kotów.
– Kastry i baseniki dla psów.
– Leki i suplementy dla schroniskowych psów, m.in. leki dla psów dużych ras z problemami ze stawami i kręgosłupem.
– Specjalistyczną karmę i lekarstwa dla padaczkowego psa.
– Karmę dietetyczną dla psów otyłych.
– Karmę specjalistyczną dla psów z wrażliwym układem pokarmowym i alergiami.
– Kilkaset kilogramów karmy suchej i mokrej dla psów i kotów, w tym szczeniąt i kociąt.
– Żwirek dla kotów.
– Materiały do remontów boksów, bud i wybiegów.
Mogliśmy również opłacić koszty strzyżenia, kąpieli, czesania psów oraz pokryć część kosztów leczenia i sterylizacji schroniskowych zwierząt. Dzięki naszej stowarzyszeniowej koleżance wykonano: budy dla psów, domki, legowiska i drapaki do wyposażenia małej i dużej kociarni, zadaszono boksy na betoniaku, wydzielono 3 minisektory dla psów dużych ras i wymagających więcej przestrzeni i ruchu.
Dziękujemy Wam za zaufanie. Zachęcamy do dalszego wsparcia naszego Stowarzyszenia. Tylko dzięki wspólnemu zaangażowaniu Stowarzyszenie „Kudłate serce” będzie mogło w pełni rozwinąć skrzydła i jeszcze lepiej pomagać orzechowskim bezdomniakom.
NR KONTA: 82 1750 0012 0000 0000 3545 9887
Wpłaty zagraniczne (Donations from other countries):
BIC (SWIFT) RCBWPLPW
IBAN PL 82 1750 0012 0000 0000 3545 9887