Zbiórka podczas Wincentiady 2017


„Kudłate serce” organizuje kolejną zbiórkę na rzecz zwierzaków ze Schroniska w Orzechowcach. Zapraszamy na przemyski Rynek gdzie będziemy obecni podczas corocznej Wincentiady. W związku z dużymi potrzebami Schroniska zbieramy karmę mokrą i suchą dla psów i kotów, żwirek, akcesoria, suplementy dla zwierząt. Będziemy mieli ze sobą też puszkę na datki, za które dokonamy najpilniejszych zakupów. Liczymy na Wasze wsparcie, szczególnie wobec wielkiego wysypu kociąt i szczeniaków, które trafiły pod opiekę Schroniska. Szukajcie nas na stoisku ustawionym w ukośnej alejce prowadzącej od Rynku do kościoła Franciszkanów. Na Rynku będziemy obecni w niedzielę (27 sierpnia) w godzinach od 11 do około 17.30.

Miło nam też poinformować, że na scenie oprócz gwiazdy wieczoru wystąpi również nasz zaprzyjaźniony zespół 4decAdes, który jak pewnie pamiętacie zorganizował swój autorski koncert, z którego dochód w całości został przeznaczony na zwierzaki z Orzechowiec.

Jeśli nie możecie być osobiście to zachęcamy do wsparcia naszego Stowarzyszenia poprzez wpłaty na nasze konto. Tylko dzięki wspólnemu zaangażowaniu Stowarzyszenie „Kudłate serce” będzie mogło w pełni rozwinąć skrzydła i jeszcze lepiej pomagać orzechowskim bezdomniakom.